Zespół medyczny – Medus Centrum Medyczne https://medus-cm.pl/

Zespół medyczny

lek. Michał Szałkiewicz

Specjalizuje się w chirurgii ogólnej i medycynie estetycznej. Stały kontakt z oddziałem chirurgii ogólnej i blokiem operacyjnym, zapewnia mi ciągły rozwój i kontakt nowoczesnymi formami leczenia. Zamiłowanie i pasja do medycyny estetycznej sprawiło, że rozumiem, jak wiele znaczy dla człowieka jego wygląd i jak bardzo jego poprawa, może wpłynąć na zmianę postrzegania samego siebie.

Połączenie „szpitalnej” wiedzy i pasji do medycyny estetycznej daje wspaniałe efekty leczenia – niejednokrotnie ciężkich chorób – z zachowaniem estetycznego wyglądu i komfortu pacjenta.

Specjalizacje:

  • Chirurg
  • Specjalista medycyny estetycznej
  • Lekarz w trakcie specjalizacji

lek. Paweł Janczak

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Brzeskim Centrum Medycznym. W praktyce zawodowej zajmuję się diagnostyką, leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń w obrębie narządu ruchu u osób dorosłych i dzieci po 1 roku życia.

W pracy najważniejsze jest dla mnie zapewnienie pacjentom najwyższych standardów diagnostyki oraz procesu leczenia, które zawsze dostosowuję indywidualnie do potrzeb i sytuacji pacjenta. Współpracuję z lekarzami innych specjalności, jak również z fizjoterapeutami, pragnę zaoferować każdem pacjentowi kompleksową opiekę i leczenie.

Specjalizacje:

  • Ortopeda

lek. Grażyna Król

30.06.1997 roku ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu.

Uzyskane specjalizacje: 27.04.2005r. Specjalizacja z chorób wewnętrznych
15.11.2011 r. Specjalizacja z angiologii.

Uczestnictwo w wielu kursach wykonywania badań USG oraz ultrasonografii Dopplerowskiej.
Posiadam kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych.

 

Specjalizacje:

  • Internista
  • Angiolog
  • Choroby wewnętrzne

Dr n. med. Małgorzata Guziewicz

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista II stopnia chorób wewnętrznych. Akademię Medyczną ukończyła z wyróżnieniem we Wrocławiu w 1997r. W roku 2005 obroniła pracę doktorską na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej stale pogłębia na licznych kursach, szkoleniach i kongresach, a nauka i praca w tej dziedzinie pozwalają jej każdego dnia cieszyć jej efektami.

lek. Andrzej Cieślar

Specjalista ortopedii i traumatologii

Kontakt

Adres

ul Partynicka 14/U3
53-031 Wrocław

facebook instagram

Zarezerwuj wizytę poprzez ZnanyLekarz.pl

Medus Centrum Medyczne