Zespół medyczny

lek. Michał Szałkiewicz

Specjalizuje się w chirurgii ogólnej i medycynie estetycznej. Stały kontakt z oddziałem chirurgii ogólnej i blokiem operacyjnym, zapewnia mi ciągły rozwój i kontakt nowoczesnymi formami leczenia. Zamiłowanie i pasja do medycyny estetycznej sprawiło, że rozumiem, jak wiele znaczy dla człowieka jego wygląd i jak bardzo jego poprawa, może wpłynąć na zmianę postrzegania samego siebie.

Połączenie „szpitalnej” wiedzy i pasji do medycyny estetycznej daje wspaniałe efekty leczenia – niejednokrotnie ciężkich chorób – z zachowaniem estetycznego wyglądu i komfortu pacjenta.

Specjalizacje:

  • Chirurg
  • Specjalista medycyny estetycznej
  • Lekarz w trakcie specjalizacji

lek. Paweł Janczak

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Brzeskim Centrum Medycznym. W praktyce zawodowej zajmuję się diagnostyką, leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń w obrębie narządu ruchu u osób dorosłych i dzieci po 1 roku życia.

W pracy najważniejsze jest dla mnie zapewnienie pacjentom najwyższych standardów diagnostyki oraz procesu leczenia, które zawsze dostosowuję indywidualnie do potrzeb i sytuacji pacjenta. Współpracuję z lekarzami innych specjalności, jak również z fizjoterapeutami, pragnę zaoferować każdem pacjentowi kompleksową opiekę i leczenie.

Specjalizacje:

  • Ortopeda

lek. Grażyna Król

30.06.1997 roku ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu.

Uzyskane specjalizacje: 27.04.2005r. Specjalizacja z chorób wewnętrznych
15.11.2011 r. Specjalizacja z angiologii.

Uczestnictwo w wielu kursach wykonywania badań USG oraz ultrasonografii Dopplerowskiej.
Posiadam kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych.

 

Specjalizacje:

  • Internista
  • Angiolog
  • Choroby wewnętrzne

lek. Wojciech Żółtaszek

Moje doświadczenie obejmuje 15 lat pracy w oddziale chirurgii ogólnej , gdzie ukończyłem specjalizację. Ponadto pracę w poradni chirurgii ogólnej, SOR i zespołach wyjazdowych pomocy doraźnej. Dzięki temu zdobyłem bogate doświadczenie w diagnostyce i leczeniu operacyjnym i nieoperacyjnym pacjentów zarówno w zakresie chorób ostrych jak też leczonych w trybie planowym. 

W ramach chirurgii i medycyny estetycznej realizuje metody z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz nici APTOS oraz PDO.
Ponadto zabiegi z zakresu laseroterapii w tym EVLT/EVLA.

Dr n. med. Małgorzata Guziewicz

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista II stopnia chorób wewnętrznych. Akademię Medyczną ukończyła z wyróżnieniem we Wrocławiu w 1997r. W roku 2005 obroniła pracę doktorską na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej stale pogłębia na licznych kursach, szkoleniach i kongresach, a nauka i praca w tej dziedzinie pozwalają jej każdego dnia cieszyć jej efektami.

Szczególne obszary zainteresowań dr Guziewicz to medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa przy użyciu czynników naprawczych, takich jak: płytki krwi i czynniki wzrostu. Dr Małgorzata Guziewicz specjalizuje się w wykonywaniu autologicznych terapii z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej I-PRF (ang. Injectable Platelet Rich Fibrin) pozyskiwanej z krwi własnej pacjenta, a następnie wstrzykiwane w skórę w celach terapeutycznych (odbudowa już uszkodzonych tkanek lub ich przebudowanie) oraz profilaktyce starzenia się skóry.

Dr n. med. Mateusz Dzięgała

Pomagam moim Pacjentom dbać o zdrowie i dobrze czuć się we własnej skórze. Jestem lekarzem medycyny estetycznej oraz asystentem w oddziale klinicznym urologii 4WSK. W swojej praktyce stawiam na jasną, zrozumiałą komunikację, wnikliwy wywiad lekarski i dokładną diagnostykę. Pacjenci mojego gabinetu cenią naturalne efekty zabiegów i indywidualny dobór terapii.

Czym się zajmuję:
MEDYCYNA ESTETYCZNA (laseroterapia, poprawa kondycji skóry twarzy, chirurgia ambulatoryjna, leczenie blizn, botoks, kwas hialuronowy, osocze, mezoterapia, itp.). UROLOGIA (choroby układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn). UROLOGIA ESTETYCZNA dla mężczyzn (m.in. plastyka stulejki, usuwanie, zmian skórnych moszny, kłykcin itp.).

lek. Andrzej Jaxa-Kwiatkowski

Ukończyłem studia na kierunku lekarskim w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Odbyłem wiele kursów oraz szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i anti-ageing w Polsce oraz za granicą. Jestem lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, członkiem International Bone Research Association oraz American Academy of Aesthetic Medicine oraz European Association for Cranio Maxillo Facial Surgery. Pracuję w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

lek. Mateusz Matczuk

Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zajmuję się medycyną estetyczną.
Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. W ramach medycyny estetycznej realizuje metody z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz nici APTOS.

mgr Alicja Baran

Jestem psychologiem o specjalności neuropsychologia kliniczna. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz studia podyplomowe Neuropsychologia Kliniczna i diagnoza neuropsychologiczna na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Kwalifikacje jako psycholog biegły sądowy uzyskałam szkoląc się w Studium Psychologii Sądowej we Wrocławiu.

Posiadam 9 letnie doświadczenie w zawodzie psychologa. Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą. Oferuję kompleksową diagnostykę neuropsychologiczną oraz terapię neuropsychologiczną. Zajmuję się wczesnym wykrywaniem chorób neurodegeneracyjnych oraz ich różnicowaniem.

lek. Andrzej Cieślar

Specjalista ortopedii i traumatologii

Kontakt

Adres

ul Partynicka 14/U3
53-031 Wrocław

facebook instagram

Zarezerwuj wizytę poprzez ZnanyLekarz.pl